Leerorkest van start

ZEVENBERGEN – Dinsdagavond startte het leerorkest bij muziekvereniging Zevenbergen. De toeloop was groot na presentaties op een aantal basisscholen in Zevenbergen en Noordhoek.

Het was een drukte van belang. Eerst werden de instrumenten uitgedeeld en in elkaar gezet, wat bij ‘het hout’, de klarinetten, saxen en fluiten, wat ingewikkelder was dan bij de andere instrumenten. Onder leiding van Anne Hoogendijk en Marit van de Made gingen de kinderen aan de slag en al gauw kwam er veel geluid uit de instrumenten. Aan het eind van het uur werd er voor de ouders al ‘een klein concert gegeven’.

Woensdagmiddag was de beurt aan de jongere kinderen in de Muziek-Speelgroep. De kinderen konden al gauw koekoek spelen op een blokfluitje en zongen en dansten mee met leuke versjes en spelletjes. Het was een leuke start van het project van de muziekvereniging om meer kinderen bij de muziek te betrekken.

0